Zapraszamy studentów zainteresowanych poszerzaniem swoich kompetencji do udziału w międzynarodowym projekcie Erasmus+ Blended Intensive Programmes (BIP) 2024/2025

06.09.2024
Data: 06 - 13.09.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Nauk o Edukacji

Zapraszamy studentów zainteresowanych poszerzaniem swoich kompetencji do udziału w międzynarodowym projekcie Erasmus+ Blended Intensive Programmes (BIP) 2024/2025.

Nazwa projektu: Emotional Education

Partnerzy: Bragança Polytechnic University (Portugalia), University Croix Rouge de Limoges (Francja), University West (Szwecja), University of Franche-Comté (Francja), Wroclaw Medical University (Polska), Universidad de Almeria (Hiszpania), Kaunas University of Technology (Litwa), Universidad de La Laguna (Hiszpnia)

Termin wizyty w Portugalii (Bragança): 18.11.2024 -22.11.2024

Termin komponentu wirtualnego: 15.10-17.12.2024

Termin rekrutacji oraz składania dokumentów: 06.09-13.09.2024

Inne informacje:

• warunkiem jest porozumiewanie się w języku angielskim na poziomie B1,
  • studenci samodzielnie będą zdobywać wiedzę oraz doskonalić umiejętności
    i kompetencje społeczne w grupie międzynarodowej, przy wsparciu moderatora i trenerów.

Wypełniony wniosek wraz z listem motywacyjnym opisującym motywację do wyjazdu, poziom znajomości języka angielskiego proszę przesyłać na adres e-mail, wpisując w temacie „BIP”: noe.international@uwb.edu.pl do dnia 13.09.2024r.

Zasady finansowe BIP 69.00KB [ .doc ]