Sala komputerowa - bezpłatny dostęp do komputerów

W sali komputerowej (A206) oraz w Bibliotece i Czytelni są udostępnione komputery z dostępem do USOSweba umożliwiające sprawdzenie aktualnych rozkładów zajęć.

Jak sprawdzić swój plan zajęć?

W związku z wdrożeniem modułu Planista, rozkłady zajęć dostępne są na indywidualnym koncie Studenta w systemie USOSweb. W celu sprawdzenia planu zajęć student powinien zalogować się na indywidualne konto w USOSweb i przejść do zakładki Plan zajęć.

USOSweb - Plan zajęć na aktualny tydzień

Możliwe jest obejrzenie planu całego semestru lub poszczególnych tygodni (plan tygodniowy zmienia się w zależności od wybranego tygodnia). Zaznaczenie opcji pokaż zaawansowane ustawienia pozwala na wyświetlenie dodatkowych informacji na planie zajęć.

Plan zajęć należy sprawdzać regularnie w związku z możliwymi zmianami.

Jak sprawdzić plan Wykładowcy?

Sprawdzenie planu zajęć Wykładowcy możliwe jest na dwa sposoby:

Plan zajęć należy sprawdzać regularnie w związku z możliwymi zmianami.

Planista zastrzega zmianę realizacji zajęć w obrębie grup wykładowych, ćwiczeniowych i laboratoryjnych, a także specjalności. Pełnym odzwierciedleniem realizacji zajęć są WYŁĄCZNIE rozkłady