Międzyuczelniane Seminarium Naukowe pt. „Działania profilaktyczno-wychowawcze w zróżnicowanych środowiskach” - 21 października 2024 r.

Data: 21.10.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Nauk o Edukacji
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

21 października 2024 r., Wydział Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku gościć będzie studentów i nauczycieli z Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego w ramach Międzyuczelnianego Seminarium Naukowego pt. „Działania profilaktyczno-wychowawcze w zróżnicowanych środowiskach”.

Celem seminarium jest wymiana doświadczeń oraz integracja studentów i kadry naukowej obu uczelni w zakresie działań profilaktyczno-wychowawczych w różnorodnych grupach wiekowych i środowiskach. Podczas wydarzenia uczestnicy wezmą udział w warsztatach grupowych, a następnie przyjrzą się pracy praktyków podczas wizyt w placówkach. W wydarzeniu weźmie udział prawie 40 osób.