Cyfrowe podpisywanie decyzji w sprawie stypendiów

28.11.2022
Podpis złożył Prodziekan ds. spraw dydaktycznych dr hab. Tomasz Bajkowski, prof. UwB w obecności Dziekana Wydziału profesora dr hab. Mirosława Sobeckiego.

W dniu 28 listopada 2022 na Wydziale Nauk o Edukacji UwB zostały po raz pierwszy cyfrowo podpisane decyzje w sprawie stypendiów rektora, stypendiów socjalnych oraz zapomóg. Podpis złożył Prodziekan ds. spraw dydaktycznych dr hab. Tomasz Bajkowski, prof. UwB w obecności Dziekana Wydziału profesora dr hab. Mirosława Sobeckiego.

Dzięki wykorzystaniu kwalifikowanego certyfikatu proces wydawania decyzji stypendialnych stał się szybszy, tańszy i ekologiczny. Student otrzymał na swój adres e-mail wiadomość z informacją, że w USOSweb czeka na niego pismo. Po zalogowaniu się na konto wystarczy podać kod autoryzacyjny otrzymany w kolejnej wiadomości. Wpisanie go jest równoznaczne z potwierdzeniem odebrania pisma.
Uniwersytet w Białymstoku pomyślnie wprowadził w życie kolejne udogodnienie!