Zaproszenie na warsztat z dr Jamesem Underwoodem (University of Cambridge, UK) pt. "International cooperation is great?"

Data: 23.10.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Nauk o Edukacji
Godzina: 09:45 - 11:45

Zakład Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej oraz Zakład Pedagogiki Ogólnej i Metodologii Badań Pedagogicznych Wydziału Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zapraszają Studentki i Studentów kierunków nauczycielskich na warsztat pt. "International cooperation is great?", który poprowadzi dr James Underwood (University of Cambridge, UK).

Warsztat odbędzie się dnia 23.10.2024 (środa) w godzinach 9:45-11:15 w sali C1.2 (budynek C Wydziału Nauk o Edukacji, ul. Świerkowa 20).

Zapisy do dnia 18.10.2024 przez e-mail przyjmuje mgr Magdalena Bartoszewicz: magdalena.bartoszewicz@uwb.edu.pl

Liczba miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy!