Udział reprezentacji pedagogów w Sesji Komisji ds. Zapobiegania Przestępczości i Wymiaru Sprawiedliwości w Sprawach Karnych organizowanej przez Organizację Narodów Zjednoczonych

23.05.2023

W dniach od 22.05 do 26.05.2023 roku w Wiedniu odbędzie się 32 sesja Komisji ds. Zapobiegania Przestępczości i Wymiaru Sprawiedliwości w Sprawach Karnych, organizowana przez Organizację Narodów Zjednoczonych. W panelu pt. „Używanie substancji psychoaktywnych przez młodzież w placówkach resocjalizacyjnych” udział wezmą: dr hab. Krzysztof Sawicki, prof. UwB; mgr Izabela Waszkiewicz oraz doktoranci Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych UwB: mgr Piotr Więcławski, mgr Anna Łukasiak, mgr Jessica Kristin Nowak oraz absolwentka WNoE mgr Natalia Szklanko. W trakcie wystąpień omówią wyniki badań partycypacyjnych przeprowadzonych w 2021 roku w Zakładzie Poprawczym w Białymstoku. W wydarzeniu bierze udział Dyrektor SDNS dr hab. Ewa Gruszewska, prof. UwB.

Link do transmisji online