Sukces publikacyjny Studentek pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej

18.09.2024

Panie Weronika Galińska, Magda Stypułkowska oraz Karolina Suprun - Studentki pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej Wydziału Nauk o Edukacji - uczestniczyły w XXI Konferencji Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych oraz pasjonatów nauki nt. „Nauka i sztuka młodych wobec wyzwań współczesnego świata”, która odbyła się w formie hybrydowej w dniu 9 września 2024 r. na Uniwersytecie w Siedlcach. Artykuły przygotowane przez nasze Studentki zostały opublikowane w materiałach pokonferencyjnych:

1) Weronika Galińska - "Rola integracji i aktywności twórczej jako aspekt wspierania rozwoju potrzeb i perspektywa nowych wyzwań współczesnej edukacji"

2) Magda Stypułkowska i Karolina Suprun - "Sztuka i kreatywność w aspekcie edukacji emocjonalnej".

Serdecznie gratulujemy!