Erasmus Day na Wydziale Nauk o Edukacji

Data: 17.10.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Nauk o Edukacji
Godzina: 09:00 - 12:00

17 października 2024 r. w godzinach 9.00 - 12.00 w holu budynku A na Wydziale Nauk o Edukacji zapraszamy do udziału w wydarzeniu ERASMUS DAY.
Dzięki programowi Erasmus+ studenci i pracownicy mogą odbywać mobilność w 29 uczelniach w Europie. Podczas Erasmus Day studenci dowiedzą się jak studiować lub odbyć staż za granicą w ramach tego programu, natomiast pracownicy jak wyjechać na wykłady i poprowadzić zajęcia na uczelni zagranicznej (STA) lub wyjechać w ramach szkolenia (STT).

Dodatkowo spotkanie dla pracowników zainteresowanych wyjazdem za granicę w ramach programu Erasmus+ odbędzie się również 17 października o godz. 9.30 w pokoju A4.

Wszyscy zainteresowani będą mogli przekonać się jakie niesamowite możliwości oferuje udział w Programie Erasmus+.
Przewidziany jest również udział w konkursie z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu.

Więcej szczegółów dostępnych w wydarzeniu na Facebook'u.