Dr hab. Krzysztof Sawicki, prof. UwB z wizytą w Mamun University w Urgencz (Uzbekistan)

28.05.2024

Dr hab. Krzysztof Sawicki, prof. UwB w dn. 13-21 maja 2024 r. odbył wizytę, wspólnie z prof. Anną Kwiatkowską z Instytutu Psychologii PAN, w Mamun University w Urgencz (Uzbekistan). Pan Profesor uczestniczył w konferencji naukowej, na której przedstawił wyzwania w pracy z młodzieżą zagrożoną w Polsce oraz odbył szereg spotkań z władzami uczelni dotyczących możliwości nawiązania współpracy naukowej i dydaktycznej. Ponadto, prof. K. Sawicki otrzymał tytuł "profesora honorowego" tej uczelni - w ten sposób doceniono jego zaangażowanie w proces kształcenia i umiędzynarodowienia Mamun University.

Serdecznie gratulujemy!