Wydział współorganizatorem konferencji naukowo-metodycznej „Nauczyciel jako doradca społeczny i zawodowy” – obszary doskonalenia”

30.09.2024
Data: 02.10.2024
Miejsce wydarzenia: II LO im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Departament Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku, Wydział Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku oraz Białostockie Centrum Edukacji zaprasza na konferencję naukowo-metodyczną „Nauczyciel jako doradca społeczny i zawodowy” – obszary doskonalenia”, która odbędzie się 02 października 2024 r. w  II LO im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku.

Wydział Nauk o Edukacji reprezentują dr hab. Alicja Korzeniecka – Bondar, prof. UwB – Dziekan Wydziału, dr hab. Marta Kowalczuk-Walędziak, prof. UwB – Prodziekan ds. nauki i umiędzynarodowienia, dr hab. Bożena Tołwińska, dr Barbara Dudel, prof. UwB.

Szczegółowe informacje w programie dostępnym tutaj.