Debata studencka pt. Czy książki są potrzebne w studiowaniu?

Data: 23.04.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Nauk o Edukacji - Czytelnia pedagogiczna
Godzina: 09:45 - 11:45
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

W dniu 23 kwietnia 2024, godz. 9. 45 – 11. 15 w Czytelni Pedagogicznej odbędzie się debata studencka pt. Czy książki są potrzebne w studiowaniu? zorganizowana z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, na którą serdecznie zapraszają Samorząd Studencki Wydziału Nauk o Edukacji, Biblioteka Pedagogiczna Wydziału Nauk o Edukacji i pomysłodawczyni spotkania – Prodziekan ds. Nauki Wydziału Nauk o Edukacji.