Seminarium naukowe pt. Młodzi w działaniu. Wolontariat szkolny i studencki Pamięci dr. hab. Tomasza Sosnowskiego

Data: 12.12.2023
Miejsce wydarzenia: Aula im. Janusza Korczaka Wydziału Nauk o Edukacji UwB
Godzina: 09:45 - 13:10

Seminarium jest cyklicznym wydarzeniem kierowanym do studentów kierunków pedagogicznych, organizowanym z okazji Dnia Wolontariusza. Podczas tegorocznego Spotkania oddajemy głos tym młodym ludziom, którzy działają na rzecz innych. Prezentujemy aktywności Kół Wolontariatu w szkołach podstawowych, średnich, uczelni. Wolontariusze – uczniowie i studenci – zaprezentują praktykę wolontaryjną realizowaną w ich placówkach oraz opowiedzą o różnych aspektach ich społecznego zaangażowania.

Podejmowane zagadnienia stanowią wzmocnienie działań uczelni w zakresie roz- woju komponentów postaw prospołecznych przyszłych edukatorów.

Program seminarium 550.61KB [ .pdf ]