Po pandemii. Zrozumieć kryzys, rozwinąć zasoby.

30.10.2023

Zakład Psychologii na Wydziale Nauk o Edukacji UwB zaprasza na I Sympozjum z cyklu BLIŻEJ PSYCHOLOGII pt.: „Po pandemii. Zrozumieć kryzys, rozwinąć zasoby”.

Celem sympozjum jest przedstawienie negatywnych skutków pandemii w obszarze zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

Poruszane w trakcie wystąpień kwestie koncentrują się na wielowymiarowości przejawów kryzysu zdrowia psychicznego oraz skutków pandemii w różnych płaszczyznach funkcjonowania dzieci i młodzieży. Oprócz zagrożeń ukazane zostaną także kierunki wzmacniania zdrowia psychicznego.

Sympozjum odbędzie się 15 listopada 2023 r. godz. 9:00- 12:00 na Wydziale Nauk o Edukacji UwB, w Auli C02.

Osoby zainteresowane otrzymaniem certyfikatu prosimy o rejestrację uczestnictwa, link:  https://forms.office.com/e/ZzSLs57sHf

Informacje dotyczące programu dostępne są w załączniku.