Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Scientific Horizons of the XXI Century: Multidisciplinary Research"

24.04.2024

Zapraszamy do wzięcia udziału w multidyscyplinarnej międzynarodowej konferencji naukowej pt. Scientific Horizons of the XXI Century: Multidisciplinary Research, organizowanej dniach 16-17 maja 2024 r. przez Narodowy Uniwersytet w Użhorodzie, której partnerem jest Wydział Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku.

Konferencja organizowana jest w trybie hybrydowym, a językami konferencji są: angielski, ukraiński, polski. Przewidziano także publikację materiałów pokonferencyjnych w formie krótkich artykułów.

Aby uczestniczyć w konferencji należy do dnia 1 maja 2024 r. wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej konferencji: https://www.uzhnu.edu.ua/en/news/Int-Confer-Scientific-Horizons-of-the-XXICentury-16-17-may2024eng.htm

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa!