Strona główna / Wydział / Erasmus+ / Wyjazdy studentów / Rekrutacja 2020/2021
Rekrutacja Erasmus+

Drodzy studenci!

W dniu 14 kwietnia o godz. 9.00 odbędzie się rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ na rok akademicki 2021/22.

Procedura rekrutacyjna składa się z dwóch etapów:

1. Złożenie dokumentów (w języku polskim), w tym:

• formularz zgłoszeniowy,
  • dokument poświadczający średnią ocen z roku akademickiego poprzedzającego rok rekrutacji (do uzyskania w dziekanacie),
  • list motywacyjny.

2. Rozmowa kwalifikacyjna

W trakcie rozmowy sprawdzana będzie motywacja do wyjazdu oraz znajomość języka pozwalająca na swobodną komunikację.

Dokumenty aplikacyjne do  uczestnictwa w programie Erasmus+ należy przesłać do 12.04.2021 r. na adres e-mail: noe.international@uwb.edu.pl tel: 85-745-75-39

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się 14.04.2021r. o godz.9.00 w formie zdalnej. Link do spotkania zostanie wysłany osobom, które złożą dokumenty rekrutacyjne.

Wymagane dokumenty do wyjazdu na studia - rok akademicki 2021/2022:

mgr Anna Dziejma
koordynator programu Erasmus+

ERASMUS + spotkanie informacyjne

Drodzy studenci!

Jeśli chciałbyś/chciałabyś wyjechać w przyszłym roku akademickim (2021/22) na Erasmusa ale masz jeszcze wątpliwości i nie wiesz jak to zrobić, zapraszam Cię do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 7 kwietnia 2021 r. o godz. 9.00 za pośrednictwem platformy ZOOM.

Przed spotkaniem zapoznaj się z zasadami kwalifikacji i zasadami finansowymi:

Link do spotkania:

mgr Anna Dziejma
koordynator Erasmus+

DODATKOWA REKRUTACJA NA STUDIA I PRAKTYKI ZAGRANICZNE ERASMUS+

Szanowni Studenci Wydziału Nauk o Edukacji,

rozpoczęła się dodatkowa rekrutacja na studia i praktyki zagraniczne w ramach Programu ERASMUS+ na rok akademicki 2020/2021 (semestr letni).

Procedura rekrutacyjna składa się z dwóch etapów:

1. Złożenie dokumentów (w języku polskim), w tym:

• formularz zgłoszeniowy,
  • list motywacyjny.

2. Spotkanie informacyjne

26.10.2020 r. odbędzie się spotkanie informacyjne w formie zdalnej. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy z koordynatorem (Anna Dziejma noe.international@uwb.edu.pl tel: 85-745-75-39)

Podczas spotkania zostaną omówione zasady kwalifikacji na wyjazdy w ramach Erasmus+ oraz korzyści płynące z udziału w programie.

W trakcie spotkania uczestniczyć będzie Prodziekan ds. współpracy międzynarodowej, goście z zagranicy, koordynatorzy Wydziałowi, studentka z Hiszpanii oraz ex Erasmus student.

3. Rozmowa kwalifikacyjna

Dokumenty aplikacyjne do  uczestnictwa w programie Erasmus+ należy przesłać do 28.10.2020 r. na adres e-mail: noe.international@uwb.edu.pl tel: 85-745-75-39

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się 29.10.2020r. o godz.11.00 w formie zdalnej (link zostanie udostępniony wkrótce).

Lista uczelni partnerskich, formularz zgłoszeniowy oraz zasady udziału w Programie dostępne na stronie http://www.uwb.edu.pl/studia-1457 lub w plikach poniżej.

Lista uczelni partnerskich

Zasady kwalifikacji do Programu Erasmus+ 2020/2021