Program: Aktywny samorząd – Pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym; finansowany ze środków PFRON, realizowany przez Miasto Białystok

Bezpłatny kurs języka angielskiego dla Studentek i Studentów, organizowany przez University of Illinois Urbana-Champaign

Serdecznie zapraszamy Studentki i Studentów Wydziału Nauk o Edukacji do uczestnictwa w bezpłatnym kursie języka angielskiego on-line, organizowanym w ramach Student Tutorial Project przez Prof. Lisę Renee Pierce z University of Illinois Urbana-Champaign

Kurs trwa osiem tygodni, jedna godzina  w tygodniu, a jego celem jest rozwijanie słownictwa specjalistycznego z zakresu pedagogiki.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie, prosimy o kontakt na adres email:
noe.international@uwb.edu.pl

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych,  UwB   zaprasza NA KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU IELTS

mainLogo.png

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych,  UwB

zaprasza

NA KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU IELTS

termin zajęć: piątki, od 12.02.2021 do 04.06.2021, godz. 17.00-19.15

miejsce zajęć: zajęcia w formie zdalnej na platformie ZOOM

12 czerwca 2021 będzie możliwość podejścia do egzaminu IELTS  w siedzibie SPNJO, UwB w Białymstoku.

więcej informacji na stronce: https://uwb.edu.pl/ielts

Rezerwacja spotkań w dziekanacie studiów stacjonarnych (pokój A8)

Szanowni Studenci,

istnieje możliwość wcześniejszego umówienia się z pracownikami dziekanatu studiów stacjonarnych za pomocą podanego poniżej łącza.

Rezerwacja spotkań w dziekanacie studiów stacjonarnych (pokój A8) - kliknij tutaj!

Program mentoringowy TopMinds 2021 – zapraszamy do udziału!

Stowarzyszenie Top 500 Innovators, zrzeszające naukowców, przedsiębiorców a także specjalistów z zakresu transferu technologii i komercjalizacji oraz Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta, która umożliwia wymianę naukową i kulturową pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi zapraszają do udziału w programie mentoringowym TopMinds.

Co to?

TopMinds to program mentoringowy, który otwiera młodym, polskim naukowcom drzwi do międzynarodowej kariery. Dotychczas odbyły się trzy edycje programu, z których skorzystało już ponad 120 młodych osób oraz ich mentorów!

Kogo zapraszamy?

Do wzięcia udziału w Top Minds 2021 zapraszamy studentów i studentki ostatniego roku studiów magisterskich, którzy planują swoją karierę w obszarze nauki oraz osoby przygotowujące rozprawy doktorskie na polskich uczelniach lub instytucjach naukowych oraz badawczych. Zachęcamy do aplikowania osoby wyróżniające się na polu naukowym, pełne pasji i ambicji, stawiające nie tylko na sukces w środowisku akademickim, ale też nieustanny rozwój.

Dlaczego warto?

Wierzymy w potencjał, jaki tkwi w mentoringu, opartym na budowaniu relacji, indywidualnym podejściu oraz transferze wiedzy i doświadczeń. Dlatego każdy i każda z naszych uczestników i uczestniczek ma wyjątkową szansę realizować się pod opieką jednego ze współpracujących z nami naukowców, ekspertek i ekspertów, reprezentujących różne dziedziny nauki i kultury.

W nadchodzącym roku na naszych uczestników i uczestniczki czekają również liczne warsztaty i szkolenia na tematy takie jak m.in.: Jak zarządzać swoim czasem? Jak mówić o nauce, by podbić serca słuchaczy? W jaki sposób skutecznie rozwiązywać konflikty?

Program TopMinds pozwala zdobyć wiedzę, wzmocnić kluczowe kompetencje, poszerzyć swoją sieć kontaktów oraz poznawać dobre praktyki pod okiem wybitnych specjalistów i specjalistek!

Więcej informacji o programie, w tym jego regulamin, formularz zgłoszeniowy i pełna lista mentorów dostępne są na stronie topminds.pl (http://topminds.pl/edycja-2021/) - zapraszamy!