Centrum Wsparcia Studentów i Doktorantów Niepełnosprawnych Uniwersytetu w Białymstoku poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze asystenta osoby niepełnosprawnej.
Do głównych zadań należy pomoc w sporządzaniu notatek oraz ewentualna pomoc czynnościach związanych bezpośrednio z udziałem studentów niepełnosprawnych w zajęciach.
Zapewniamy umowę zlecenie i wynagrodzenie w wysokości od 16 zł/godzinę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro.pelnomocnikaon@uwb.edu.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 85 745 78 89

Zaproszenie studentów do udziału w holenderskim projekcie w obszarze pracy socjalnej i edukacji.

Składamy gratulacje studentom Alicji Juchnowskiej i Adrianowi Czachorowskiemu, opiekunowi Studenckiego Koła Naukowego Pedagogiki Resocjalizacyjnej mgr Annie Chańko-Kraszewskiej za zakwalifikowanie się do finału VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „StRuNa” dla studentów i doktorantów, w kategorii: Projekt Roku 2017. Znalezienie się w gronie wybitnych młodych naukowców jest sukcesem całego Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.

prof. dr hab. Marek Konopczyński
Kierownik Katedry Pedagogiki Specjalnej

dr hab. Mirosław Sobecki, prof. UwB
Dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii
Uniwersytetu w Białymstoku

Szanowni Państwo z radością informujemy, że głosowanie na Wykładowcę Roku w ramach obchodów Dni Wydziału 2017 wiekszością głosów wygrał Pan Doktor Krzysztof Czykier - Dziekan ds. Studniów Stacjonarnych.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym - Samorząd Studentów Pedagogiki i Psychologii UwB "