Strona główna / Wydział / Erasmus+ / Wyjazdy studentów / Rekrutacja 2020/2021
DODATKOWA REKRUTACJA NA STUDIA I PRAKTYKI ZAGRANICZNE ERASMUS+

Szanowni Studenci Wydziału Nauk o Edukacji,

rozpoczęła się dodatkowa rekrutacja na studia i praktyki zagraniczne w ramach Programu ERASMUS+ na rok akademicki 2020/2021 (semestr letni).

Procedura rekrutacyjna składa się z dwóch etapów:

1. Złożenie dokumentów (w języku polskim), w tym:

• formularz zgłoszeniowy,
  • dokument poświadczający średnią ocen z roku akademickiego poprzedzającego rok rekrutacji (do uzyskania w dziekanacie),
  • list motywacyjny.

2. Spotkanie informacyjne

26.10.2020 r. odbędzie się spotkanie informacyjne w formie zdalnej. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy z koordynatorem (Anna Dziejma noe.international@uwb.edu.pl tel: 85-745-75-39)

Podczas spotkania zostaną omówione zasady kwalifikacji na wyjazdy w ramach Erasmus+ oraz korzyści płynące z udziału w programie.

W trakcie spotkania uczestniczyć będzie Prodziekan ds. współpracy międzynarodowej, goście z zagranicy, koordynatorzy Wydziałowi, studentka z Hiszpanii oraz ex Erasmus student.

3. Rozmowa kwalifikacyjna

W trakcie rozmowy sprawdzana będzie motywacja do wyjazdu oraz znajomość języka pozwalająca na swobodną komunikację.

Dokumenty aplikacyjne do  uczestnictwa w programie Erasmus+ należy przesłać do 28.10.2020 r. na adres e-mail: noe.international@uwb.edu.pl tel: 85-745-75-39

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się 29.10.2020r. o godz.11.00 w formie zdalnej (link zostanie udostępniony wkrótce).

Lista uczelni partnerskich, formularz zgłoszeniowy oraz zasady udziału w Programie dostępne na stronie http://www.uwb.edu.pl/studia-1457 lub w plikach poniżej.

Lista uczelni partnerskich

Zasady kwalifikacji do Programu Erasmus+ 2020/2021