Strona główna / Wydział / Erasmus+ / Wyjazdy studentów / Rekrutacja 2019/2020
REKRUTACJA NA STUDIA I PRAKTYKI ZAGRANICZNE ERASMUS+

Szanowni Studenci Wydziału Nauk o Edukacji,

rozpoczęła się rekrutacja uzupełniająca na studia i praktyki zagraniczne w ramach Programu ERASMUS+ na rok akademicki 2019/2020.

Procedura rekrutacyjna składa się z dwóch etapów:

1. Złożenie dokumentów (w języku polskim), w tym:

• formularz zgłoszeniowy,
  • dokument poświadczający średnią ocen z roku akademickiego poprzedzającego rok rekrutacji (do uzyskania w dziekanacie),
  • list motywacyjny.

2. Rozmowa kwalifikacyjna

W trakcie rozmowy sprawdzana będzie motywacja do wyjazdu oraz znajomość języka pozwalająca na swobodną komunikację.

Dokumenty aplikacyjne do uczestnictwa w programie Erasmus+ należy złożyć do 22.10.2019 r. w Dziekanacie Studiów Stacjonarnych (pokój A8).

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się 23 października 2019 r. o godz. 15.30 w sali A118 na Wydziale Nauk o Edukacji.

Lista uczelni partnerskich, formularz zgłoszeniowy oraz zasady udziału w Programie dostępne na stronie http://www.uwb.edu.pl/studia-1457 lub w plikach poniżej.