Strona główna / Studenci / Dom studenta

środy: nieczynne
czwartki i piątki: 9.00-14.00

OGŁOSZENIA

Wniosek o przyznanie miejsca w Domu Studenckim w roku akademickim 2020/2021 odbywa się w systemie USOSweb.

Terminy składania wniosku na rok akademicki 2020/2021:

• studenci kontynuujący studia składają (w systemie) wniosek w terminie do 10 sierpnia 2020,
  • kandydaci przyjęci na pierwszy rok studiów składają (w systemie) wniosek w terminie do 15 września 2020

Harmonogram czynności w postępowaniach dotyczących
przyznawania miejsc w Domu Studenta Uniwersytetu w Białymstoku
na rok akademicki 2020/2021

Instrukcja składania wniosku o przyznanie miejsca w Domu Studenta w systemie USOSweb

Studencie,  zanim rozpoczniesz wypełnianie  Wniosku o przyznanie miejsca w Domu Studenckim, zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi powyżej w instrukcji oraz w harmonogramie czynności na rok akademicki 2020/2021.

O miejsce w Domu Studenckim (DS) możesz ubiegać się, jeśli jesteś studentem studiów stacjonarnych. Pierwszeństwo przysługuje studentowi, który znajduje się w trudnej sytuacji materialnej i któremu codzienny dojazd do uczelni uniemożliwia lub w znacznym stopniu utrudnia studiowanie

Jeżeli posiadasz obywatelstwo polskie lub jesteś cudzoziemcem odbywającym studia na zasadach obowiązujących obywateli polskich, niezbędnym załącznikiem do Wniosku o przyznanie miejsca w Domu Studenckim jest Oświadczenie o dochodach, które musisz wypełnić zanim przystąpisz do wypełniania Wniosku.

Student, któremu przyznane zostało miejsce w domu studenckim, w terminie 7 dni od otrzymania rozstrzygnięcia o przyznaniu miejsca, składa wniosek w dziekanacie w wersji papierowej wraz z dokumentami uzasadniającymi wniosek.

PLIKI DO POBRANIA

Dom studenta UwB