Poczta UwB Facebook
 

Zapraszamy na III spotkanie z cyklu "Jakość działalności naukowej pracowników Wydziału Nauk o Edukacji" nt. ZARZĄDZANIE BIBLIOGRAFIĄ I PRZYPISAMI BIBLIOGRAFICZNYMI – OBSŁUGA PROGRAMU ZOTERO. Spotkanie poprowadzi: dr hab. Krzysztof Sawicki.

Spotkanie odbędzie się w wtorek 19 stycznia 2021 r., godz. 10.15 - 11.45 w trybie online

Czytaj dalej...

W poniedziałek, 11 stycznia 2021 r., odbyło się certyfikowane webinarium 'The Nature of Criminal Behavior: How Genomics and Biological Measures are Impacting Criminology', którego gościem specjalnym był z Prof. J.C. Barnes (University of Cincinnati, USA). Prof. Barnes wprowadził uczestników spotkania w tematykę związków genomiki z kryminologią oraz przedstawił wyniki najnowszych badań w tym zakresie. Po wykładzie miała miejsce interesująca dyskusja dotycząca związków przestępczości z problemami edukacyjnymi. Tematyka webinarium spotkała się z dużym zainteresowaniem odbiorców - w spotkaniu wzięło udział 98 osób z różnych ośrodków naukowych z Polski.
Dziękując za tak liczne uczestnictwo, serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania dotyczące tematyki natury zachowań kryminalnych. Wszelkie informacje będą aktualizowane na bieżąco na stronie internetowej Wydziału Nauk o Edukacji UwB oraz Fanpage’u na Facebook’u: https://www.facebook.com/noe.uwb/

Czytaj dalej...

Dr hab. Krzysztof Sawicki został powołany przez The Malta Council for Science and Technology na eksperta do oceny wniosków badawczych z zakresu nauk społecznych na lata 2021-2025.

Czytaj dalej...

mainLogo.png 

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych,  UwB  

zaprasza

NA KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU IELTS

termin zajęć: piątki, od 12.02.2021 do 04.06.2021, godz. 17.00-19.15

miejsce zajęć: zajęcia w formie zdalnej na platformie ZOOM

12 czerwca 2021 będzie możliwość podejścia do egzaminu IELTS  w siedzibie SPNJO, UwB w Białymstoku.

więcej informacji na stronce: https://uwb.edu.pl/ielts

Czytaj dalej...